sobota, 5 lutego 2011

Komplet dla Ellowyne

4 komentarze:

 1. Śliczny komplecik. Bardzo ładne kolrki. Hmm czy mi się wydaje czy ta lalka ma rajstopki?

  OdpowiedzUsuń
 2. Marisso, jeśli przyjmujesz wyróżnienia, to zapraszam na mojego bloga (http://random-forest.blogspot.com/). :-)) A komplet dla Ellowyne jest świetny - ja swoich biedaczek cały czas nie mogę obszyć i marzną zimą w samej bieliźnie. ;-))

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do mnie po wyróżnienie !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziekuję za miłe słowa. To dla mnie bardzo wiele znaczy tymbardziej że szycie traktuję jako hobby i swietną zabawę. Cieszy mnie ogromnie ze moje pracy sie podobają.

  OdpowiedzUsuń

O mnie

Moje zdjęcie
Poświęcam ten blog mojej na nowo odkrytej pasji jaką jest tworzenie ubrań dla lalek Barbie, Fashion Royalty i 16-tek Tonnera. Znajdziecie tutaj jedynie moje własne zdjęcia uszytych przeze mnie i wg mojego projektu ubranek i biżuterii. Czasem pomysły czerpię z sieci, ale stanowi to jedynie dla mnie inspirację. Ubranka rzadko szyte są z formy i wykonywane są bardzo spontanicznie, tzn. efekt końcowy jest zupełnie inny niż założony na początku. Szycie traktuję jako hobby i sposób na spędzenie wolnego czasu. Znajdą się tu również zdjęcia moich lalek ale głównie skupiam się na kreacjach. Należę do Polskiego Forum Kolekcjonerów Lalek DOLLPLAZA