środa, 5 stycznia 2011

Komplet dla Fashion Royalty 11,5"

3 komentarze:

  1. Uwielbiam róż i golfy sama bym taki ubrała -Śliczny!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniałe! Mam na myśli nie tylko rzeczy z tego wpisu, ale wszystkie Twoje prace. Sama bym tak chciała szyć dla moich Ellowyne. (Ćwiczyć trzeba, a nie siedzieć w internecie! ;-)) Tym bardziej podziwiam, że - jak piszesz - szyjesz spontanicznie. A wszystko jest wykonane z zachwycającą precyzją. Chapeau bas, Marisso.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo Wszystkim dziękuję za miłe komentarze. To dla mnie wielka motywacja do dalszej pracy a właściwie do robienia czegoś co bardzo lubię i co pozwala mi się spełnić. Gabi, Ciebie również podziwiam za precyzję i świetne wykonanie ubranek które mogę obejrzeć.

    OdpowiedzUsuń

O mnie

Moje zdjęcie
Poświęcam ten blog mojej na nowo odkrytej pasji jaką jest tworzenie ubrań dla lalek Barbie, Fashion Royalty i 16-tek Tonnera. Znajdziecie tutaj jedynie moje własne zdjęcia uszytych przeze mnie i wg mojego projektu ubranek i biżuterii. Czasem pomysły czerpię z sieci, ale stanowi to jedynie dla mnie inspirację. Ubranka rzadko szyte są z formy i wykonywane są bardzo spontanicznie, tzn. efekt końcowy jest zupełnie inny niż założony na początku. Szycie traktuję jako hobby i sposób na spędzenie wolnego czasu. Znajdą się tu również zdjęcia moich lalek ale głównie skupiam się na kreacjach. Należę do Polskiego Forum Kolekcjonerów Lalek DOLLPLAZA