niedziela, 27 grudnia 2009

Barbie SUMMER - nowy nabytekTak przed zimą a dokładnie na mikołajki kupiłam sobie bardzo letnią laleczkę - Barbie SUMMER. Bardzo długo stałam przed regałem z mnóstwem różnych lalek i nie mogłam się zdecydować. Wiedziałam że nie chcę blondynki a brunetek było malutko. Zupełnie nie rozumiem firmy produkującej te lalki że jest tak mało brunetek i mulatek no ale cóż. Ta urzekła mnie swym miodowym kolorem włosów i śliczną letnią buźką.

1 komentarz:

  1. Śliczna lalka, ma piękne ubranko ;)
    Wiesz, ja też ich nie rozumiem ostatnio chciałam kupić sobie właśnie też mulatke, kupiłam ją, i o moje zdziwienie była tańsza od normalnej blondynki z jasną skórą. Sprzedawczyni powiedziała mi, że mulatki i mużynki nie schodzą tak często jak blondynka czyli Barbie, więc dlatego jest ich mniej i są niby tańsze, bo nikt ich nie chce. Tylko dziwne, że oprócz takiego wyjątku jak ja, jesteś jeszcze Ty :)
    3 maj się ;)
    Dobranoc...

    OdpowiedzUsuń

O mnie

Moje zdjęcie
Poświęcam ten blog mojej na nowo odkrytej pasji jaką jest tworzenie ubrań dla lalek Barbie, Fashion Royalty i 16-tek Tonnera. Znajdziecie tutaj jedynie moje własne zdjęcia uszytych przeze mnie i wg mojego projektu ubranek i biżuterii. Czasem pomysły czerpię z sieci, ale stanowi to jedynie dla mnie inspirację. Ubranka rzadko szyte są z formy i wykonywane są bardzo spontanicznie, tzn. efekt końcowy jest zupełnie inny niż założony na początku. Szycie traktuję jako hobby i sposób na spędzenie wolnego czasu. Znajdą się tu również zdjęcia moich lalek ale głównie skupiam się na kreacjach. Należę do Polskiego Forum Kolekcjonerów Lalek DOLLPLAZA