niedziela, 11 października 2009

Akcja prezentowa


Na forum lalkowym jest co jakiś czas taka zabawa gdzie dziewczyny sprawiają sobie prezent. Dobieranie w pary jest "prawie" przypadkowe. Mój prezent powędrował do Joanny. Była to tuniczka i legginsy na zdjęciu powyżej.
Ja otrzymałam od niej śliczne poduszeczki, dwie zielone i jedną pomarańczową oraz dynię i słoiczki z przetworami widoczne na zdjęciu poniżej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Poświęcam ten blog mojej na nowo odkrytej pasji jaką jest tworzenie ubrań dla lalek Barbie, Fashion Royalty i 16-tek Tonnera. Znajdziecie tutaj jedynie moje własne zdjęcia uszytych przeze mnie i wg mojego projektu ubranek i biżuterii. Czasem pomysły czerpię z sieci, ale stanowi to jedynie dla mnie inspirację. Ubranka rzadko szyte są z formy i wykonywane są bardzo spontanicznie, tzn. efekt końcowy jest zupełnie inny niż założony na początku. Szycie traktuję jako hobby i sposób na spędzenie wolnego czasu. Znajdą się tu również zdjęcia moich lalek ale głównie skupiam się na kreacjach. Należę do Polskiego Forum Kolekcjonerów Lalek DOLLPLAZA