poniedziałek, 14 września 2009

Monica Merrill - Nowość u Tonnera


Monica Merrill "Sweet Nothings" to również mój ostatni nabytek. Urzekły mnie jej piękne akrylowe szaro-niebieskie oczy oraz piękne rzęsy. I może ma lekkiego zeza i może wygląda na niewinną istotkę ale oczarowała mnie swoją delikatną urodą i tym dość zdziwionym wzrokiem. muszę popracować nad jej wyglądem bo ma w sobie pewien potencjał. Zdjęcia zrobione na szybko i trochę niezadowolana jestem bo zadne ze zdjęć nie oddaje jej uroku.

Poniżej w nieco już zmienionej przeze mnie fryzurze.


2 komentarze:

  1. ... o rety, przepraszam, ale właśnie te mi się nie podobają... :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej, jejku urzekła mnie ta lalka. Skoro masz doświadczenie w tej dziedzinie, można się Ciebie zapytać gdzie najlepiej ją kupić? Co do ubranek to masz talent, podziwiam, mnie tak dobrze dopasowane wychodzą tylko na kleju:P Pozdrawiam cieplutko:)

    OdpowiedzUsuń

O mnie

Moje zdjęcie
Poświęcam ten blog mojej na nowo odkrytej pasji jaką jest tworzenie ubrań dla lalek Barbie, Fashion Royalty i 16-tek Tonnera. Znajdziecie tutaj jedynie moje własne zdjęcia uszytych przeze mnie i wg mojego projektu ubranek i biżuterii. Czasem pomysły czerpię z sieci, ale stanowi to jedynie dla mnie inspirację. Ubranka rzadko szyte są z formy i wykonywane są bardzo spontanicznie, tzn. efekt końcowy jest zupełnie inny niż założony na początku. Szycie traktuję jako hobby i sposób na spędzenie wolnego czasu. Znajdą się tu również zdjęcia moich lalek ale głównie skupiam się na kreacjach. Należę do Polskiego Forum Kolekcjonerów Lalek DOLLPLAZA