sobota, 4 kwietnia 2009

Kyori w roli głównej.

W ten weekend dużo uwagi poświęciłam Kyori a to chyba dlatego że przyszła paczuszka z moim drugim zakupem na ebay czyli dwie peruczki - czarna i blond. Postanowiłam też zrobic moje pierwsze zdjęcie lalki w ogrodzie. Teraz kwitną żonkile więc na szybko uszyłam żółtą sukienkę aby ładnie komponowała się z kwiatkiem.


Kyori na pięknym fotelu (zakupionym od pewnej znajomej)

Tutaj Kyori w swoich dwóch nowych peruczkach, czarnej i blond. W czarnej jej poprostu rewelacyjnie ale w blond również wygląda pięknie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Poświęcam ten blog mojej na nowo odkrytej pasji jaką jest tworzenie ubrań dla lalek Barbie, Fashion Royalty i 16-tek Tonnera. Znajdziecie tutaj jedynie moje własne zdjęcia uszytych przeze mnie i wg mojego projektu ubranek i biżuterii. Czasem pomysły czerpię z sieci, ale stanowi to jedynie dla mnie inspirację. Ubranka rzadko szyte są z formy i wykonywane są bardzo spontanicznie, tzn. efekt końcowy jest zupełnie inny niż założony na początku. Szycie traktuję jako hobby i sposób na spędzenie wolnego czasu. Znajdą się tu również zdjęcia moich lalek ale głównie skupiam się na kreacjach. Należę do Polskiego Forum Kolekcjonerów Lalek DOLLPLAZA