czwartek, 16 kwietnia 2009

15 a może 20 lat temu

Dziś już dokładnie nie pamiętam kiedy przestałam szyć dla lalek. Chyba miałam około 15lat. Powodem było rzekome dorastanie i przekonanie że takie duże dziewczynki lalkami się nie bawią. Dziś wiem że to nie była zabawa. Szycie ubranek to forma twórczości. Gdybym kontynuowała to dziś może coś by z tego było. Narazie uczę się na nowo, podglądam i sama próbuję choć czasu mam tak niewiele a pomysłów w głowie mnóstwo, no ale cóż... jeszcze zdążę.
Poniżej zdjęcia moich "prac" z przed wielu lat które uchowały się jakimś cudem.
Ale dlaczego wszystkie czarne? Widocznie miałam wtedy inne poglądy, może przez muzykę którą wtedy słuchałam i słucham nadal, no ale ja nie o tym.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Poświęcam ten blog mojej na nowo odkrytej pasji jaką jest tworzenie ubrań dla lalek Barbie, Fashion Royalty i 16-tek Tonnera. Znajdziecie tutaj jedynie moje własne zdjęcia uszytych przeze mnie i wg mojego projektu ubranek i biżuterii. Czasem pomysły czerpię z sieci, ale stanowi to jedynie dla mnie inspirację. Ubranka rzadko szyte są z formy i wykonywane są bardzo spontanicznie, tzn. efekt końcowy jest zupełnie inny niż założony na początku. Szycie traktuję jako hobby i sposób na spędzenie wolnego czasu. Znajdą się tu również zdjęcia moich lalek ale głównie skupiam się na kreacjach. Należę do Polskiego Forum Kolekcjonerów Lalek DOLLPLAZA